Turkish Arabic English Russian

Ziver Air Havacılık A.Ş.

 2016 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Veysel Demirci tarafından Ankara merkezli olarak kurulmuştur.
Ziver Havacılık; Ulusal ve Uluslararası sivil havacılık gereklerini yerine getiren, dünyada ve ülkemizde havacılık alanında meydana gelen gelişmeleri yakından takip eden, kendini devamlı geliştiren, uçuş emniyetini ve müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutan bir kalite politikasına sahiptir.

Dünyanın her yerine...

Uçak tiplerimizin teknik özelliklerine de bağlı olarak Dünya üzerinde ki tüm destinasyonlara uçuş planlayabilmekteyiz.

Ziver Havacılık, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ve Avrupa Hava Ajansı (EASA)’nın yayımladığı tüm gereklilikleri yerine getiren, müşteri memnuniyeti ve uçuş emniyeti konularında taviz vermeyen, zamanın değerini bilen ve kendini devamlı geliştiren bir vizyona sahiptir.

Ziver Havacılık; Hava Taksi faaliyetlerini geliştirmeye devam edecektir. İnsanların en önemli ihtiyaçlarından birisi olan ulaşım hizmetini zamanın da değerini bilerek en uygun şartlarda müşterilerimize verme konusunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu bağlam da, müşteri taleplerini çok yakından takip etmekteyiz. Önümüzde ki dönem de, Hava Taksi faaliyetlerinden edindiğimiz tecrübeyi, ülkemiz insanına, bölgesel hava yolu taşımacılığı hizmeti alanında da vermek istemekteyiz.
Zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunun bilinciyle iyi uçuşlar diliyoruz.

Konfor ve güven ...

Filomuzda, sahibi olduğumuz dört adet iş jeti mevcuttur. Bunlardan birincisi, TC-NEO tescilli Hawker 400 A’dır. Filomuza ilk katılan iş jetidir. Mevcut durumda, hem yolcu nakli hem de havadan hasta nakli görevlerinde kullanılmaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından verilen havadan hasta nakli(Ambulans Uçak) yetkisine ve 2000 km menzile sahiptir.

Diğer iki uçağımız, TC-LAA ve TC-LAB tescillerine sahip olan Citation-5 tipinde ki hava araçlarıdır. Bu jetler yolcu taşımacılığın da kullanılmaktadır. Her biri 9 yolcu kapasitesine sahiptir.Yaklaşık 2400 km menzile sahip olup, dört buçuk saat havada kalabilmektedir.

Son olaraksa, filomuza 2019 yılının sonu itibariyle katılan TC-ELZ tescilli uçağımız CitationSovereign’dir. Bu uçak 10 yolcu kapasitesine sahip olup yaklaşık 5000 km menzile sahiptir. Süper-Midsize sınıfında yer alan bu özel jetimiz aynı zaman da sıcak yemek servisine de imkân tanıyan kolaylıklara sahiptir.

Faaliyet Alanları
Jet Kiralama

Jet Kiralama

Ziver Havacılık, profesyonel ve deneyimli uçuş ekibiyle, uçuş emniyeti odaklı çalışma prensibi çerçevesinde siz değerli misafirlerine kaliteli ve konforlu uçuş hizmetleri sağlamaktadır. Bununla beraber uluslararası otoritelerin standartlarını eksiksiz olarak gerçekleştirerek emniyetinizi güvence altına almaktadır.

Ziver Havacılık, iş seyahatiniz veya tatiliniz için konforlu ve emniyetli bir şekilde uçuş deneyimi sağlamakla birlikte özel terminalleri kullanmanızdan dolayı havalimanında uzun süre vakit kaybetmekten kurtarır.

Rezervasyon
Jet Kiralama

Hava Aracı Yönetim Hizmeti

Ziver Havacılık olarak, özel jet satın alma ve satış işlemlerinde de sektörde edindiğimiz tecrübe ile yurt içi ve uluslararası alanda sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Uluslararası alanda havacılık sektöründeki sahip olduğumuz iş ağıyla beraber sizlerin taleplerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olacak alternatifleri sunarak, müşterilerimizin uçak alış satış işlemlerinin zorluklarıyla uğraşmasına gerek kalmadan hem bireysel kullanım, hem de ticari amaçlı kullanımlar için hava aracı yönetim hizmeti vermekteyiz

Bilgi İçin: 0533 135 78 11 - 0539 632 97 28
Jet Kiralama

Hava Ambulans

Ziver Havacılık "Havadan Hasta, Yaralı ve Organ Nakli" hizmetine 2016 yılında başlamıştır.

Acil durumlarda, profesyonel uçuş ekibimiz ve sağlık personelimizle beraber hızlı ve kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Ziver Havacılık, Ambulans uçuşlarında görevine yüksek derecede önem veren profesyonel uçuş ekibi, sağlık personeli ve ileri teknoloji sağlık ekipmanıyla hijyen kurallarına uyarak hizmet vermektedir.

Uçağımız Sağlık Bakanlığı ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından ambulans uçuşları için yetkilendirilmiştir.

Rezervasyon

Ziver Air Havacılık A.Ş.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ve Avrupa Hava Ajansı (EASA)’nın yayımladığı tüm gereklilikleri yerine getiren, müşteri memnuniyeti ve uçuş emniyeti konularında taviz vermeyen, zamanın değerini bilen ve kendini devamlı geliştiren bir vizyona sahiptir.

7/24 Bize ulaşabilirsiniz!

Yurtiçi ve yurt dışı uçuşlarımız ile size benzersiz bir uçuş deneyimi sunmak, en önemli önceliğimizdir.