Turkish Arabic English Russian
Yeni

Dünyada ve ülkemizde devamlı ve güvenli uçuşları bulunan Ziver Holding bünyesindeki Ziver Havacılığına ait firma ‘TC ELZ’ kuyruk kodlu yeni özel bir uçak satın aldı. Ziver Havacılık Uçağın Kuyruk koduna ‘TC ELZ’ ismini vererek Elazığ adının tüm ülkelerde ve illerde tanıtılmasını amaçlıyor.

Ulusal ve Uluslararası Sivil Havacılık gereklerini yerine getiren, Güvenli ve konforlu bir uçuş hizmeti sunan Ziver Havacılık bünyesine 15 kişilik özel yeni bir uçak kattı.Ziver Havacılık yeni uçağın ilk uçuşunu Elazığ’a gerçekleştirdi.

İl uçuşla Elazığ’a gelen Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci ‘‘Dün yaşanan depremden ötürü Elazığ’ımıza geçmiş olsun diliyorum. Yeni uçağımızla Elazığ’a mutlu bir şekilde ilk uçuşumuzu gerçekleştirdik. Elazığ’ımızı bütün dünyaya temsil edebilme adına kuyruk ismini TC ELZ yaparak tüm dünyaya uçuşumuzu gerçekleştireceğiz. Cenabı Allah Kazasız belasız uçuşlar nasip etsin. ’ifadelerini kullandı.
Devamı>>

Ziver Havacılık bünyesine yeni bir uçak kazandırıldı. Kuyruk ismi TC-ELZ olan uçak ilk uçuşunu Elazığ Havalimanı’na yaptı.


Ziver Holding bünyesindeki Ziver Havacılık Firmasına 15 kişilik yeni bir uçak kazandırıldı.
Konuyla ilgili açıklama yapan Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci, “Bugün Elazığ’a mutlu bir şekilde ayak bastık kazasız belasız şükürler olsun. Ziver Holding bünyesinde Ziver Havacılığa ait firmamızla yeni bir uçağımızla Elazığ’a ilk inişini yaptı. Tabi hem memleketimiz olması münasebetiyle hem de Elazığ’ı bütün dünyada temsil edebilme adına kuyruk ismini değiştirerek TC-ELZ olarak bütün dünyada uçuşumuzu gerçekleştireceğiz. Cenabı Allah kazasız belasız uçuşalar nasip etsin. Memleketimizin bir iş adamı olarak şehrimizi daha üst noktaya götürmek istiyoruz” dedi.
Devamı>>

Ziver Holding bünyesinde faaliyet gösteren Ziver Havacılığa yeni bir uçak kazandırıldı. Kuyruk ismi TC-ELZ olan uçak ilk uçuşunu Elazığ Havalimanı’na yaptı.


Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci, “Ziver Holding bünyesinde Ziver Havacılığa ait firmamızla yeni bir uçağımızla Elazığ’a ilk inişimizi yaptık. Tabi hem memleketimiz olması münasebetiyle hem de Elazığ’ı bütün dünyada temsil edebilme adına kuyruk ismini değiştirerek TC-ELZ olarak bütün dünyada uçuşumuzu gerçekleştireceğiz. Allah kazasız belasız uçuşlar nasip etsin. Memleketimizin bir iş adamı olarak şehrimizi daha üst noktaya götürmek istiyorum” dedi.
Devamı>>